Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Ochrana osobních údajů

Sportovní

sport Sportovní příměstský tábor
Hlavní programovou náplní tábora jsou rozmanité pohybové aktivity, hry a soutěže vše zábavnou formou, přiměřeně k věku účastníků. Děti se během tábora seznámí s různými sporty např. fotbal, volejbal, florbal, jízda na kole a koloběžkách dle možností dětí apod. Tábor probíhá na SK Pedagog a v dalších prostorách. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 7 let.
 č. termín cena přihlášení
17 15. 7. až 19. 7. 2019 1 800,- Kč OBSAZENO !!

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč

 

tanec Příměstský tábor s tancem
V rámci tábora se děti seznámí s různými tanečními styly např. StreetDance, DiscoDance, Hip Hop, Fit Dance dle zájmu a schopností dětí. V ostatní dobu kdy nebudou děti tancovat nebo secvičovat různé sestavy probíhá program jako na příměstském táboře. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet. Tábor není soustředění vrcholových tanečníků, ale rekreační tancování dětí, které to baví.
Pro děti od 8 let.
 č. termín cena přihlášení
18 22. 7. až 26. 7. 2019 1 800,- Kč OBSAZENO !!

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč

 

karate  Letní škola bojového umění
Tábor je určen pro děti a mládež. Účastníci se zde naučí základní dovednosti sebeobrany a řešení krizových situací. Naučí se základní obranné techniky, postoje, reakce na útok. Nedílnou součásti je nacvičování modelových situací, dokázat pomoci druhým a správně zareagovat při takové situaci. Tábor proběhne na SK Pedagog (Branišovská). Program bude zpestřen dalšími akcemi. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 8 let.
 č. termín cena přihlášení
19 05. 8. až 09. 8. 2019 1 800,- Kč objednat

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč

 

karate  Lezecký příměstský tábor
Tábor je zaměřený na rozvoj pohybových schopností a dovedností. Děti čeká výuka lezení, znalosti uzlů a horolezeckého materiálu zábavnou formou, základy gymnastiky a další pohybové hry a zajímavé aktivity. Pro děti je připraven pestrý program a pohybové aktivity, které budou střídat nácvik dovednostních věcí, týkající se lezení na laně, jištění a další věci týkající se bezpečnosti při lezení. Do programu bude též zařazena návštěva lanového parku a další doprovodný program, hry, soutěže, výlety. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 8 let.
Kapacita tábora maximálně 16 dětí.
 č. termín cena přihlášení
20 19. 8. až 23. 8. 2019 2 700,- Kč objednat

Tábor musí dítě absolvovat od začátku, nelze platit jednotlivé dny

karate  Sportovní IN-LINE příměstský tábor
Je Vaše dítě sportovně založené a nechcete, aby sedělo o prázdninách doma? Na in-line sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového. Tábor je zaměřen převážně na in-line bruslení, ale program je doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit. Děti se zde naučí základní techniky jízdy na bruslích, ovládání a zvládnutí základních stylů brzdění. Nácvik správného zatáčení, bruslařské techniky. Při zhoršeném počasí bude zajištěn program v prostorách tělocvičny orientován na sportovní přípravu a různé rozcvičovací a protahovací cviky – kruhový trénink. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti ve věku od 7 - 11 let.
Počet dětí maximálně 16
 č. termín cena přihlášení
21 08. 7. až 12. 7. 2019 1 800,- Kč OBSAZENO !!

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč

 

mažoretky Příměstský tábor pro mažoretky
Na tomto táboře se bude cvičit, ale také si zde budou děvčata užívat spoustu zábavy. Den bude rozdělen do dvou částí. První část zaměřená na určitou činnost – např gymnastika, rytmická cvičení, práce s hůlkou, taneční hodinka. A v druhé části dne soutěže, výlety, hry atd. Děvčata se naučí vnímat nejen rytmus hudby, ale i správné držení těla a koordinaci pohybu. Následně mohou od září pokračovat v kroužku pro mažoretky. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Tábor je určen pro děvčata od 7 do 11 let.
Počet dětí na tomto táboře maximálně 16
Každé dítě musí mít svoji vlastní hůlku.
 č. termín cena přihlášení
22 12. 8. až 16. 8. 2019 1 800,- Kč objednat

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč

 

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013