Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Počítače a foto

 

facení Letní škola mladých fotografů
Předpokladem je, že každý účastník bude mít levný digitální fotoaparát nebo mobil a chuť fotografovat. V rámci LŠ mladých fotografů probíhá seznámení s fotografováním jako takovým, děti se seznámí s praktickými základy fotografie a jejího zpracování na PC. Kromě fotografování probíhá program jako na příměstském táboře.  Dále se dle možností děti podívají na další probíhající tábory, kde rovněž budou fotografovat. Úpravy fotografií učíme ve Freeware software, případně ve Photoshopu CS5. Do programu budou zařazeny výpravy do ČB a okolí a jeden celodenní výlet. V rámci výletů a dalšího programu se pořizují fotografie.
Pro děti ve věku od 9 let.
 č. termín cena přihlášení
11 23. 7. až 27. 7. 2018 1 700,- Kč objednat

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 420,- Kč

 

notebook
Příměstský tábor s počítači pro začátečníky
Tento tábor je určen především pro ty, kteří se chtějí naučit pracovat s počítačem, poznat jeho jednotlivé komponenty a orientovat se v IT terminologii.. S čím sed děti na táboře seznámí? Náplní počítačového tábora je - základy obsluhy PC, GIF animiace, základy 3D modelování. Výuka probíhá v některém z freewarových programů volně dostupných na Internetu tak, aby si děti mohly nabyté znalosti zkoušet a dále prohlubovat i doma. Program je přizpůsoben dle aktuálních znalostí dětí. Program bude zpestřen o různé hry a sportovní aktivity V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet.
Pro děti od 8 – 10 let.
 č. termín cena přihlášení
12 13. 8. až 17. 8. 2018 1 700,- Kč objednat

 Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 420,- Kč

 

notebook
Příměstský tábor s počítači pro pokročilé
Tento tábor je zaměřený na pokročilé 3D modelování za využití IT technologií. Výuka probíhá v některém z freewarových programů volně dostupných na Internetu (např. Inkscape) tak, aby si děti mohly nabyté znalosti zkoušet a dále prohlubovat i doma. Děti se naučí rozdíl mezi vektorovou a rastrovou grafikou, vytvoří si vlastní obrázek, logo či nálepku. Dalším s čím se děti seznámí je tvorba www stránek a jednoduché prezentace. Program je přizpůsoben dle aktuálních znalostí dětí. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet. Program bude zpestřen o různé hry a sportovní aktivity.
Pro děti od 11 – 15 let.
 č. termín cena přihlášení
13 13. 8. až 17. 8. 2018 1 700,- Kč objednat

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 420,- Kč

 

dialog Střih videa a animace
Tábor zaměřený na tvorbu animace a základy střihu videa. Děti si budou zkoušet vytvářet jednoduché animace v programech na PC. Natočí si krátké video a následně se ho naučí sestříhat a doplnit zvukem. V ostatní dobu bude program jako na běžném táboře, do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 10 let.
 č. termín cena přihlášení
14 16. 7. až 20. 7. 2018 1 700,- Kč objednat

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 420,- Kč

 

dialog Příměststký youtuberský tábor
Děti si zde vyzkouší, jaké je to být hercem, kameramanem a střihačem videí zároveň a to vše za pomoci vyspělé techniky, kterou budou mít k dispozici. (kameru, mikrofony RODE, různé pokročilé programy atd.) Navíc každé dítě dostane na památku DVD mini filmu, který společnými silami natočíme. Natáčení filmu bude probíhat převážně venku, tvorba scénáře, přípravy, zkoušky a hlavně střih budou ve třídě, kde budou mít děti na všechno dostatečný klid. Vyzkoušejte si roli „celebrity“ a zažijte s námi kopec srandy. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet.
Tábor je určen pro děti od 10 let
 č. termín cena přihlášení
15 06. 8. až 10. 8. 2018 1 700,- Kč OBSAZENO !!

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 420,- Kč 

 

dialog Vytvoř si svůj komiks
Děti si vytvoří vlastní komiks. Budou pracovat jak na zvládnutí kresby, tak i na postupném rozvoji dané postavičky. Seznámí se s různými médii, které se při tvorbě komiksu používají. Nebude to sezení u počítače, ale děti budou hlavně kreslit a následně vše upravovat pro svůj komiks. Na táboře budou využívat svoji fantazii. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 10 let
 č. termín cena přihlášení
16 09. 7. až 13. 7. 2018 1 700,- Kč objednat

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 420,- Kč  

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013