Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Ochrana osobních údajů

Přírodovědné příměstské tábory

 

zálesák Zálesák
Na táboře se děti naučí tábornickým dovednostem, jak rozdělat oheň, uvázat uzle, uvařit si čaj z přírodních surovin. Dále si vyzkouší v lese postavit přístřešek, který by je ochránil před deštěm. Tábor je určen pro malé dobrodruhy s kladným vztahem k přírodě. Program bude zpestřen různými tvořivými, vzdělávacími a sportovními aktivitami. Děti budou podnikat zálesácké výpravy na některá z míst - např. Chata pod Kletí, stáj Šárka u Protivína, Buškův Hamr, Borovanský mlýn, Vrbenské rybníky, Přírodovědného muzea v Týně nad Vltavou, záchranná stanice pro živočichy v Třeboni, centrum ekologické výchovy ve Strakonicích. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 8 let.
 č. termín cena přihlášení
44 12. 8. až 16. 8. 2019 1 800,- Kč OBSAZENO !!

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč

 

dog Příměstský tábor "Máme rádi přírodu"
Děti se s námi vypraví za tajemstvím přírody, prozkoumají život v okolní přírodě. Poznají a probádají, co kolem nich roste za rostliny, z jakých rostlin se dá uvařit zdravý čaj, jaké použít na barvení, jak se k rostlinkám chovat. Navštíví zahrady, kde si budou moci osahat jednotlivé rostlinky a dozvědět se o nich spoustu zajímavých informací.
Děti se dále seznámí s chovem domácích i exotických zvířat a to jak z pohledu domácího chovatele, tak i v podmínkách ZOO, či dalších zařízeních. Do programu bude zahrnuta návštěva ZOO, zverimexu a spousty zajímavých míst. Zábavnou formou budou děti vedeny k odpovědnému a správnému přístupu k běžně chovaným drobným druhům zvířat v domácnosti. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 7 let.
 č. termín cena přihlášení
45 08. 7. až 12. 7. 2019 1900,- Kč OBSAZENO !!

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 460,- Kč

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013